-10%

Тумба під взуття Т-5 Пехотін Дуб тахо (90х32,5х117)
3 877 ₴
3 489,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13128112
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
v class="ck-alert ck-alert_theme_blue">
Розміри виробу:
- Ширина: 90 см
- Глибина: 32,5 см.
- Висота: 117 см
Тумба для взуття від меблевої фабрики Пехотин виготовлена з міцної ламінованої ДСП за технологією Swisspan (Швейцарія). Товщина ЛДСП 16 мм. Тумба складається з відділів для взуття, висовної шухляди і відкритої ніші. Функціональний предмет інтер'єру для Вашого комфорту.
Колір бетон + 150 грн!

Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ - 550 грн, Одеса - 550 грн)
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київська область, Одеська область) - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата картки.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Детальніше з умовами доставки та оплати ви можете ознайомитись у відповідному розділі на цій сторінці або за телефонами:
- 068 383 05 08
- 099 353 17 45
- 063 495 41 00 Viber, Telegram
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Антрацит, Трюфель, Горіх екко, Горіх лісовий, Бетон, Венге, Дуб Крафт Білий, Дуб сонома, Білий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 489,30 ₴





























