
Туалетний столик Трюмо-1 Дуб сонома, Блий Еверест (95х35х165 см)
4 178 ₴
3 760,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 137258
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Трюмо-1 від меблів Еверест перевірена модель для наших клієнтів. Це покращена версія трюмо у стилі модерн. Трюмо виготовлено із міцної ламінованої ДСП за технологією Kronospan (Швейцарія). Товщина ЛДСП 16 мм. Трюмо містить 2 висувні ящики на роликових напрямних, тумби з дверцятами, підставку, стіл і дзеркало. Завдяки сучасним кольорам воно легко впишеться ваш інтер'єр!
Розміри виробу:
- ширина 95 см
- глибина 35 см
- висота 165 см
| Білий (німфея альба) |
![]() |
| Венге, Дуб молочний |
![]() |
| Дуб сонома, Трюфель |
![]() |
| Дуб сонома, Білий |
![]() |
![]() |
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Напрямні ящиків: роликові
Доставляється в розібраному вигляді у фабричному пакуванні.
Всі отвори зроблено.
Укомплектовано усім необхідним для збирання.
- Безкоштовно самовивіз: Київська обл. м. Харків, м. Одеса
- Відправляємо транспортними компаніями по Україні.
- Оплата на сайті
- Оплата на карту
- Оплата по реквізитах
- Оплата при отриманні (накладений платіж) по мінімальній передплаті.
Наша служба доставки.
- м.Київ 700 грн до парадного
- м.Одеса 700 грн до парадного
- м.Харків 650 грн до парадного
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб сонома + білий, Дуб Сонома Трюфель, Білий, Венге |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькi характеристики | |
| Глибина столика | 350 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 1650 см |
| Довжина столика | 950 см |
| Дзеркало | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне керування ящиком | Так |
- Ціна: 3 760,20 ₴















