-10%

Комод К-5 Еко Пєхотін Антрацит (80х38х90)
3 406 ₴
3 065,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1862137
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу:
- Ширина: 80 см
- Глибина: 38 см.
- Висота: 90 см
Зручний і місткий комод від меблевої фабрики Пехотин виготовлено з міцної ламінованої ДСП за технологією Swisspan (Швейцарія). Товщина ЛДСП 16 мм. Комод складається з 5 висувних ящиків на телескопічних напрямних повного відкривання. Функціональний і красивий предмет інтер'єру для Вашого комфорту.
| Антрацит | Білий |
![]() |
![]() |
| Горіх | Сонома |
![]() |
![]() |
| Тахо | Крафт білий |
![]() |
![]() |
| Лісовий горіх | Венге |
![]() |
![]() |
| Бетон | Трюфель |
![]() |
![]() |
Колір бетон + 200 грн!

Доставка:
- Транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ - 550 грн, Одеса - 550 грн)
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київська область, Одеська область) - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата картки.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
- ,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Горіх екко, Венге, Крафт білий , Бетон, Горіх лісовий, Дуб Тахо, Антрацит, Дуб трюфель |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Особливості | Без ручок |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 065,40 ₴




















