-10%

Тумба ТВ Бруклін 2Д Меблі Сервіс Дуб крафт золотий (160.8х40х33 см)
1 887 ₴
1 698,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19874332
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу:
- Ширина: 160,4 см
- Глибина: 40 см
- Висота: 33 см
Тумба для ТБ від меблевої фабрики Меблі Сервіс виготовлена з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. на німецькому устаткуванні компанії HOMAG. Має стильний дизайн, міцний каркас, два великі ящики та відділ з полицями. Цей предмет меблів підкреслить ваш стиль і пожвавить інтер'єр.
| Дуб крафт золотий |
![]() |
| Білий |
![]() |

Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки.
Усі отвори готові.
В наявності все необхідне для складання (крім інструментів) відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ - 550 грн, Одеса - 550 грн)
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата картки.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
- ,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1604 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 698,30 ₴







