
Великий кутовий комп'ютерний Стіл Індіго Пєхотін Бетон (123х120х89)
5 037 ₴
4 533,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17927193
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина: 123 см
- Глибина: 120 см.
- Висота: 89 см
До вашої уваги пропонується кутовий комп'ютерний стіл від відомої української меблевої фабрики Пєхотін. Модель має міцний корпус та перевірену надійну конструкцію. Великий та зручний стіл стане Вашим надійним помічником у роботі навчанні, іграх та творчості. Кутова конструкція дозволяє оптимально використовувати простір і вмістити все необхідне. Має три висувні ящики, полиці, ніші і тумбу. Завдяки широкому вибору сучасних кольорів він легко впишеться у ваш інтер'єр!
| Венге | Білий |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб тахо |
![]() |
![]() |
| Лісовий горіх | Горіх |
![]() |
|
| Антрацит | Дуб крафт білий |
![]() |
![]() |
| Бетон | Трюфель |
![]() |
![]() |
Доставка:
- Транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса,) – 550 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Детальніше з умовами доставки та оплати ви можете ознайомитись у відповідному розділі на цій сторінці або за телефонами:
- 068 383 05 08
- 099 353 17 45
- 063 495 41 00 Viber, Telegram
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | кутова |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 89 мм |
| Глибина | 1230 мм |
| Довжина | 1230 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 1200 мм |
| Довжина стільниці | 1230 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 533,30 ₴



















