-10%

Комод 3+5 Піхотин з надбудовою Венге (80х40х82)
2 944 ₴
2 649,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 713128
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу:
- Ширина: 80 см
- Глибина: 40 см
- Висота: 82 см
До вашої уваги пропонується оригінальний комод від української меблевої фабрики Пєхотін. Модель має міцний корпус та перевірену надійну конструкцію. Завдяки індивідуальному дизайну він буде не лише місцем зберігання, а й прикрасою вашої кімнати. Комод має три висувні ящики на телескопічних направляючих та надбудову з нішами та верхньою полицею. Завдяки вдалому вибору сучасних кольорів він легко впишеться у ваш інтер'єр!
| Венге | Білий |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб тахо |
![]() |
![]() |
| Лісовий горіх | Горіх |
![]() |
![]() |
| Трюфель | Дуб крафт білий |
![]() |
![]() |
| Бетон | Антрацит |
![]() |
![]() |
Колір бетон + 150 грн!
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Висувні ящики: 3 шт.
- Напрямні: телескопічні
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса,) – 550 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
- ,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Крафт білий , Венге, Дуб сонома, Білий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Без ручок |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 82 см |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне керування ящиком | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649,60 ₴




















