
Пеленальний комод К-3+3 Піхотін Бетон (80х43(73)х95)
4 565 ₴
4 108,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 532987
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
До вашої уваги пропонується пеленальний комод від української меблевої фабрики Пєхотін. Модель має міцний корпус та перевірену надійну конструкцію. Цей комод користується популярністю наших клієнтів і отримав багато позитивних відгуків, тому ви можете бути повністю впевнені у вашій безпеці. Верхня кришка відкидається формуючи таким чином простір для процедур, у закритому положенні служить органайзером для дитячих речей. Комод має 5 ящиків на телескопічних напрямних повного відкривання. Впишеться у ваш інтер'єр завдяки вибору сучасних кольорів!
| Венге | Дуб крафт білий |
![]() |
![]() |
| Горіх | Антрацит |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Горіх лісовий |
![]() |
![]() |
| Дуб тахо | Трюфель |
![]() |
![]() |
| Бетон | Білий |
![]() |
![]() |
Розміри виробу:
- Ширина: 80 см
- Глибина: 43 см / 73 см.
- Висота: 95 см
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Ящики: 5шт.
- Напрямні: роликові
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ - 550 грн, Одеса - 400 грн)
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата картки.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх, Крафт білий , Венге, Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 80 мм |
| Глибина комода | 43 мм |
| Висота комода | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення пеленатора захисними боковинами | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 4 108,50 ₴




















