
Трюмо-6 Дуб крафт золотий Компаніт (130х46х130 см)
6 445 ₴
5 800,50 ₴
- В наявності
- Код: 3654205
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина: 130 см.
- Висота: 130 см.
- Глибина: 46 см.
Оригінальне трюмо від меблевої фабрики Компаніт виготовлено з ламінованої ДСП Swisspan (Швейцарія) завтовшки 16 мм. Має 4 висувні ящики на роликових направляючих, стіл і додаткові полиці, відділ з дверима та полицею, а також широке дзеркало.
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге комбі |
![]() |
![]() |
| дуб крафт золотий | вільха |
![]() |
![]() |
| ательє світлий | |
![]() |
![]() |
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки.
Усі отвори готові.
В наявності все необхідне для збирання (крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
Надсилаємо транспортними компаніями по всій Україні.
Оплата при отриманні (накладений платіж) по мінімальній передплаті.
Оплата на карту (буде надіслана менеджером магазину).
Оплата на сайті.
Оплата по реквізитах (будуть надіслані менеджером магазину).
Розстрочка.
Наша служба доставки.
по м. Київ від 450 грн до під'їзду.
по м. Одеса від 500 грн до під'їзду.
по населеним пунктам київського та одеського регіонів.
068 383 05 08
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 130 см |
| Глибина столика | 46 см |
| Довжина столика | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 800,50 ₴




















