
Тумба для взуття Оріон Дуб бароко, Білий (87.4х126.4х25.5 см) Меблі Сервіс
3 019 ₴
2 717,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 874628
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина - 87,4 см
- Глибина - 25,5 см
- Висота - 126,4 см
Тумба для взуття в передпокій від меблевої фабрики Меблі Сервіс виготовлена з міцної ламінованої ДСП товщиною 16 мм. на німецькому устаткуванні компанії HOMAG. Вона поєднує в собі зручність, комфорт, продуманий дизайн та екологічний вибір. Складається з трьох відділів для зберігання взуття та закритого відділу з полицями для взуття та аксесуарів. Має зручну поверхню та відкриту нішу для дрібниць. Глибина всього 25,5 см., що дуже важливо для передпокоїв. Хіт продаж нашого магазину, тільки позитивні відгуки! Виконана в сучасній комбінації кольорів, яка підкреслить ваш смак та впишеться інтер'єр.
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання
(крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса) – 450 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 450 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Дуб бароко + Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1264 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Ширина | 874 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькi характеристики | |
| М'яке сидіння | без м'якого сидіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
- Ціна: 2 717,10 ₴








