
Вішалка в передпокій з гачками та полицею В-4 бук Компаніт (80х28х40)
1 238 ₴
1 114,20 ₴
- В наявності
- Код: 511781
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина: 80 см
- Глибина: 28 см
- Висота: 40 см
Вішалка виготовлена з ламінованої ДСП Swisspan (Швейцарія) товщиною 16 мм. Відрізняється наявністю полиць та надійною конструкцією. Має чотири парні гачки, дві полиці для головних уборів та предметів одягу, металеві петлі для настінного монтажу. Ця новинка від найбільшого виробника – меблевої фабрики Компаніт красиво впишеться в будь-який інтер'єр завдяки великому вибору кольорів!
| яблуня |
![]() |
| бук |
![]() |
| білий |
![]() |
| дуб сонома |
![]() |
| вільха |
![]() |
| горіх |
![]() |
| венге |
![]() |
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Матеріал гачків: метал
- Тип кріплення: настінний
- Матеріал кріплення: метал

Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання
(крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса) – 450 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 450 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Бук |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 2 шт. |
- Ціна: 1 114,20 ₴















