-10%

Комод на 4 ящики з полицями 4+1 Піхотин білий
4 080 ₴
3 672 ₴
- Готово до відправки
- Код: 333274
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До вашої уваги пропонується комод від української меблевої фабрики Пєхотін. Модель має міцний корпус та перевірену надійну конструкцію. Цей комод користується популярністю наших клієнтів та отримав багато позитивних відгуків! Комод має 4 ящики на телескопічних напрямних повного відкривання та відділ з полицями за дверцятами. Завдяки вибору сучасних кольорів він вдало впишеться у ваш інтер'єр!
| Антрацит | Білий |
![]() |
![]() |
| Венге | Горіх |
![]() |
![]() |
| Крафт білий | Лісовий горіх |
![]() |
![]() |
| Сонома | Тахо |
![]() |
![]() |
| Бетон | Трюфель |
![]() |
![]() |

Колір бетон + 150 грн до ціни
Розміри виробу:
- Ширина: 100 см
- Глибина: 38 см.
- Висота: 90 см
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Ящики: 4шт.
- Напрямні: телескопічні
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса,) – 550 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата картки.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Антрацит, Трюфель, Горіх темний, Горіх лісовий, Крафт білий , Бетон, Венге, Дуб сонома, Білий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З дверцятами, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне керування ящиком | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 672 ₴



















