-10%

Полка книжкова на стіну Полиця-19 Пехотин Трюфель (83х25х63)
1 410 ₴
1 269 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2734932
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До вашої уваги пропонується навісна книжкова полиця від української меблевої фабрики Пєхотін. Модель має міцний корпус та перевірену надійну конструкцію. Вона підкреслить Ваш інтер'єр завдяки вибору сучасних кольорів!
| Антрацит | Білий |
![]() |
![]() |
| Венге | Горіх |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Крафт білий |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб Тахо |
![]() |
![]() |
| Трюфель | Бетон |
![]() |
![]() |

Бетон + 100 грн!
Розміри виробу:
- Ширина: 82,8 см
- Глибина: 25 см.
- Висота: 63 см
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Кріплення: металеві
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ) – 750 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київська область) - від 750 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата картки.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір, Бетон, Венге, Дуб сонома, Дуб Крафт Білий, Дуб сонома + трюфель, Білий |
| Довжина | 828 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 630 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 5 шт. |
| Глибина | 250 мм |
| Код товару | |
| Код товару | 2734932 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269 ₴




















