-10%

Шафа розпашна з ящиками НС-Ш-2 Пехотин Тахо, Антрацит (80х54х207 см)
6 550 ₴
5 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8743778
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До вашої уваги пропонується містка Шафа від лідера меблевого виробництва України - фабрики Пехотин. Модель у сучасному виконанні із модним фасадом без ручок. Корпус меблів виконаний з високоякісної ламінованої ДСП завтовшки 16 мм. за швейцарською технологією компанії Kronospan. Має відділ з полицями та штангою для навішування одягу, окремий додатковий відділ з місткими полицями і висувні шухляди на телескопічних напрямних повного відкривання. Втілена у трендових кольорах, вона вдало підкреслить Ваш інтер'єр!


Всі кольори
| Антрацит, Білий | Антрацит, Тахо |
![]() |
![]() |
| Білий, Антрацит | Білий, планка Антрацит |
![]() |
![]() |
| Тахо, Антрацит | Тахо, Білий |
![]() |
![]() |
| Білий | |
![]() |
Розміри виробу:
- Ширина - 80 см
- Глибина - 54 см
- Висота - 207 см
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою Київ - 750 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою Київська область – від 750 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 2070 мм |
| Виробник | Пехотін |
| Глибина | 540 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Білий, Антрацит, Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 540 мм |
| Висота шафи | 2070 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Код товару | |
| Код товару | 8743778 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне керування ящиком | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 895 ₴
















