-10%

Велика Тумба ТВ Лайт Пехотин Горіх, Сонома (178х42х52)
3 150 ₴
2 835 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17133355
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу:
- Ширина 178 см
- Глибина 42 см
- Висота 52 см
Тумба ТВ Лайт від виробника корпусних меблів Пєхотін відмінно впишеться в будь-який інтер'єр завдяки широкій палітрі кольорів. Модель має міцний корпус, перевірену надійну конструкцію і сучасний дизайн. Тумба виготовлена з ЛДСП фірми Kronospan ( Швейцарія). Має дуже багато комбінацій кольорів для Вашого інтер'єру!
| Венге | Дуб крафт білий |
![]() |
![]() |
| Горіх | Антрацит |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Бетон, Білий |
![]() |
![]() |
| Дуб тахо | Трюфель |
![]() |
![]() |
| Бетон | Білий |
![]() |
![]() |
| Антрацит, Білий | Антрацит, Дуб тахо |
![]() |
![]() |
| Дуб тахо, Білий | Дуб тахо, Антрацит |
![]() |
![]() |
| Горіх, Дуб сонома | Дуб сонома, Горіх |
![]() |
![]() |

Колір бетон + 200 грн!
Доставка:
- Транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса,) – 550 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київська область, Одеська область) - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Антрацит, Трюфель, Венге темний, Крафт білий , Дуб трюфель, Бетон, Венге, Белый + дуб сонома, Дуб сонома, венге темний, Тахо, Белый + Серый |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1780 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835 ₴


























