-10%

Передпокій Смарт Пехотин Трюфель (60х36х192,5)
2 995 ₴
2 695,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71355876
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу:
- Ширина: 60 см
- Глибина: 36 см
- Висота: 192,5 см
До Вашої уваги пропонується зручний передпокій від української меблевої фабрики Пєхотін. Модель має міцний корпус та перевірену надійну конструкцію. Виготовляється тільки з якісних екологічних європейських матеріалів з сучасною структурою. Складається з вішалки, зручного столу, полички для головних уборів і тумби для взуття. Практичний дизайн у поєднанні з сучасною комбінацією кольорів зробить Ваш передпокій зручним і естетичним та завжди справлятиме хороше враження!
| Антрацит | Білий |
![]() |
![]() |
| Тахо | Бетон |
![]() |
![]() |
| Венге | Сонома |
![]() |
![]() |
| Трюфель | Горіх |
![]() |
![]() |
| Кашемір | Крафт білий |
![]() |
![]() |

Бетон + 200 грн!
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання, відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою Київ – 760 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою Київська область - від 800 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
- ,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Антрацит, Трюфель, Горіх екко, Крафт білий , Бетон, Венге, Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 1925 мм |
| Код товару | |
| Код товару | 71355876 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак для одягу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695,50 ₴




















