
Передпокій Бриз з Шафою ШП-2 Дуб сонома, Білий Еверест (120х38х210 см)
6 650 ₴
5 985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42051317
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Передпокій Бриз виготовлений із міцної ламінованої ДСП за технологією Kronospan (Швейцарія). Товщина ЛДСП 16 мм. Це повністю готовий виріб з усім необхідним для розміщення у вашому домі. Складається з шафи для верхнього одягу, тумби для взуття і вішалки. Відмінний вибір для будь-якого приміщення, незалежно від розмірів, оскільки поєднує велику місткість і функціонал. Виконаний в сучасних кольорах, які гармонують з інтер'єром.
- Вішалка напольна з тумбою Бриз (60х38х210)
- Шафа для одягу ШП-2 Бриз (60х38х210)
| Вішалка напольна з тумбою Бриз |
![]() |
| Шафа для одягу ШП-2 Бриз |
![]() |
- Ширина: 120 см;
- Висота: 210 см;
- Глибина: 38 см.
Доставляється в розібраному вигляді у фабричному пакуванні.
Всі отвори зроблено.
Укомплектовано усім необхідним (крім викрутки) для збирання.
- Безкоштовно самовивіз: Київська обл. м. Харків, м. Одеса, м. Запоріжжя
- Відправляємо транспортними компаніями по Україні.
- Оплата на сайті
- Оплата на карту
- Оплата по реквізитах
- Оплата при отриманні (накладений платіж) по мінімальній передплаті.
Наша служба доставки.
- м.Київ 700 грн до парадного
- м.Одеса 700 грн до парадного
- м.Харків 650 грн до парадного
- доставка по населеним пунктам київського, одеського і харківського регіонів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб сонома, Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1200 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак для одягу | Так |
- Ціна: 5 985 ₴









