
Великий Комод НС-8 Дуб Тахо, Білий (120х45х97 см)
6 026 ₴
5 423,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3037847
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина: 120 см
- Глибина: 45 см.
- Висота: 97 см
До вашої уваги пропонується стильний комод від української меблевої фабрики Пєхотін. Модель має міцний корпус та перевірену надійну конструкцію. Комод має 8 висувні ящики на телескопічних напрямних та зручну поверхню. Завдяки комбінації сучасних кольорів він легко впишеться у ваш інтер'єр!
| Антрацит, Білий | Антрацит, Тахо |
![]() |
![]() |
| Білий | Білий, Планка Антрацит |
![]() |
![]() |
| Тахо, Антрацит | Тахо, Білий |
![]() |
![]() |

Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Висувна скринька: 8 шт.
- Напрямні: телескопічні
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання, відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою Київ – 550 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою Київська область - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
- ,
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Білий, Антрацит |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Без ручок, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 97 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Код товару | |
| Код товару | 3037847 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне керування ящиком | Так |
- Ціна: 5 423,40 ₴














