
Тумба для взуття Компо-2 3Д Мебель Сервіс Дуб самоа, Матера (95,2х31х138 см)
2 730 ₴
2 457 ₴
- Готово до відправки
- Код: 874243
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина - 95,2 см
- Глибина - 31 см
- Висота - 138rong> см ul>
Тумба для взуття від меблевої фабрики Меблі Сервіс виготовлена із міцної ламінованої ДСП на сучасному німецькому обладнанні компанії HOMAG. Товщина ЛДСП 16 мм. Тумба складається із 3 відділів для взуття і відкритих полиць. Завдяки вертикальному розміщенню взуття у спеціальних тримачах має невелику глибину, що дуже важливо для меблів у передпокої. Сучасні кольорів допоможуть Вам вписати її в інтер'єр.



Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання, відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса,) – 550 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) - від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на сайті карткою Visa, Mastercard – WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
- ,
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Сірий |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 952 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 1380 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механизм відкриття | Гамбургер |
| Вишукане підсвічування | Ні |
- Ціна: 2 457 ₴


