-10%

Вішалка настінна в передпокій Стелла Графіт, Дуб фасад рейки (82.4х28х120) Мебель Сервіс
2 931 ₴
2 637,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5117418
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу:
- Ширина: 82,4 см
- Глибина: 28 см
- Висота: 120 см
Вішалка виготовлена з ламінованої ДСП Swisspan (Швейцарія) товщиною 16 мм. та рейки з натурального дуба. Преміум сегмент для Вашої оселі! Відрізняється наявністю полиці, штанги для навішування, металевих гачків та надійною конструкцією. Має металеві петлі для настінного монтажу. Ця новинка від найбільшого виробника – фабрики Меблі Сервіс красиво впишеться сучасний інтер'єр завдяки трендовому фасаду!


Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП, натуральний дуб
- Матеріал гачків: метал
- Тип кріплення: настінний
- Матеріал кріплення: метал
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання
(крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ - 550 грн, Одеса - 400 грн)
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гачків | 3 |
| Призначення | Універсальна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 824 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 637,90 ₴




