
Тумба для взуття 2Д ТО-600 Венге темний, Дуб самоа Мебель Сервіс (60х26.8х98.5 см)
1 650 ₴
1 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 874243
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина - 60 см
- Глибина - 26,8 см
- Висота - 98,5 см
Тумба для взуття від меблевої фабрики Меблі Сервіс виготовлена із міцної ламінованої ДСП на сучасному німецькому обладнанні компанії HOMAG. Товщина ЛДСП 16 мм. Тумба складається із двох відділів для взуття та верхньої ніші для дрібниць. Завдяки вертикальному розміщенню взуття у спеціальних тримачах має невелику глибину, що дуже важливо для меблів у передпокої. Вибір сучасних кольорів допоможе вам вписати її у ваш інтер'єр.
| Венге темний + Дуб самоа | Дуб бароко | ||
![]() |
![]() |
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання
(крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ - 600 грн, Одеса - 400 грн) – 600 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 500 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб сонома |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 985 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 485 ₴








