-10%

Комод 5М телескопи (П) 89х38х90 Крафт золотий Компаніт
3 517 ₴
3 165,30 ₴
- В наявності
- Код: 867469
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу:
- Ширина: 80 см;
- Висота: 90 см;
- Глибина: 38 см.
Практичний і місткий Комод для речей від найбільшого виробника фабрики Компаніт, який допоможе заощадити простір та прикрасить вашу кімнату. Має 5 широких ящиків і красивий фасад без ручок. Виготовлений із ламінованої ДСП Swisspan (Швейцарія) товщиною 16 мм. має надійну конструкцію і вдало впишеться у Ваш інтер'єр завдяки широкій лінійці сучасних кольорів!
| Вільха | Венге комбі |
![]() |
![]() |
| Горіх | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
| Ательє світлий (Бетон) | Білий |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | |
![]() |
Бетон + 200 грн!

Доставляється в розібраному вигляді у фабричному пакуванні.
Всі отвори зроблено.
Укомплектовано усім необхідним (крім викрутки) для збирання.
- Безкоштовно самовивіз: Київська обл.
- Відправляємо транспортними компаніями по Україні.
- Оплата на сайті
- Оплата на карту
- Оплата по реквізитах
- Оплата при отриманні (накладений платіж) по мінімальній передплаті.
Наша служба доставки.
- м.Київ 550 грн до парадного
- доставка по населеним пунктам Київського регіону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 89.2 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 165,30 ₴















