-10%

Стелаж книжковий в кімнату квадрат КШ-20 горіх Компаніт (140х29х141)
2 878 ₴
2 590,20 ₴
- В наявності
- Код: 846207
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу:
- Ширина: 140 см
- Глибина: 29 см
- Висота: 141 см
Стелаж на підлогу виконаний з ламінованої ДСП Swisspan (Швейцарія) товщиною 16 мм. Універсальний предмет інтер'єру, який може прикрасити вашу оселю або офіс. Містить відкриті полиці зручного формату для книг, документів, речей та предметів побуту чи декору. Може використовуватися як пристінні полиці або елемент зонування простору. Ця новинка від найбільшого виробника – меблевої фабрики Компаніт красиво доповнить ваш інтер'єр завдяки модному дизайну та великому вибору кольорів!
| яблуня |
![]() |
| бук |
![]() |
| білий |
![]() |
| дуб сонома |
![]() |
| вільха |
![]() |
| горіх |
![]() |
| венге |
![]() |
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Тип розміщення: підлоговий

Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання
(крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса) – 450 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 450 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 10 шт. |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1414 мм |
| Глибина стелажу | 292 мм |
| Ширина стелажа | 1402 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590,20 ₴















