
Вішалка настінна в передпокій В-5 бук Компаніт (60х18х100)
1 100 ₴
990 ₴
- В наявності
- Код: 511797
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина: 60 см
- Глибина: 18 см
- Висота: 100 см
Вішалка виготовлена з ламінованої ДСП Swisspan (Швейцарія) товщиною 16 мм. Відрізняється наявністю полиці та надійною конструкцією. Має чотири парні гачки, полицю для головних уборів та предметів одягу, металеві петлі для настінного монтажу. Ця новинка від найбільшого виробника – меблевої фабрики Компаніт красиво впишеться в будь-який інтер'єр завдяки великому вибору кольорів!
| Білий | Венге |
![]() |
![]() |
| Вільха | Горіх |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
| Ательє світлий (Бетон) | |
![]() |
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Матеріал гачків: метал
- Тип кріплення: настінний
- Матеріал кріплення: метал

Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання
(крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою Київ 550 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою Київська область – від 550 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Бук |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 176 мм |
| Ширина | 602 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
- Ціна: 990 ₴















