-10%

Тумба під взуття Соната 800 Венге темний + Білий (80х38х106 см)
3 483 ₴
3 134,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 176471
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба для взуття Соната 800 від меблевої фабрики Еверест виготовлена з міцної ламінованої ДСП за технологією Kronospan (Швейцарія). Товщина ЛДСП 16 мм. Це повністю готовий виріб з усім необхідним для розміщення у вашому домі. Тумба складається з двох об'ємних відділень для взуття різної висоти та висувної скриньки для дрібниць. Також поверхня тумби служить зручним столом для розміщення ваших предметів побуту. Хіт продажів, що став класикою! Виконана в сучасних кольорах, які гармонують з інтер'єром.
Розміри виробу:
- ширина 80 см
- глибина 38 см
- висота 106 см
| Тумба для взуття Соната 800 Венге темний + Білий |
![]() |
| Тумба для взуття Соната 800 Венге темний + Крафт золотий |
![]() |
| Тумба для взуття Соната 800 Дуб сонома+ Білий |
![]() |
| Тумба для взуття Соната 800 Дуб крафт золотий |
![]() |
| Тумба для взуття Соната 800 Дуб крафт білий |
![]() |
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Матеріал ручок: пластик
- Кількість полиць: 3
- Напрямні ящика: телескопічні
Доставляється в розібраному вигляді у фабричному пакуванні.
Всі отвори зроблено.
Укомплектовано усім необхідним для збирання.
- Безкоштовно самовивіз: Київська обл. м. Харків, м. Одеса
- Відправляємо транспортними компаніями по Україні.
- Оплата на сайті
- Оплата на карту
- Оплата по реквізитах
- Оплата при отриманні (накладений платіж) по мінімальній передплаті.
Наша служба доставки.
- м.Київ 450 грн до парадного
- м.Одеса 450 грн до парадного
- м.Харків 450 грн до парадного
- 068 383 05 08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Венге темний + білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1055 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 134,70 ₴














