-10%

Бар 1В2Д1Ш Ірис Андерсон пайн, Дуб золотий (93.4х39х133 см)
5 810 ₴
5 229 ₴
- Готово до відправки
- Код: 874383
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бар від меблевої фабрики Меблі Сервіс виготовлений із ламінованої ДСП товщиною 16 мм. на німецькому устаткуванні компанії HOMAG. Це частина модульної системи Ірис, яка сподобалася нашим клієнтам за свій неповторний дизайн. Має міцний каркас, висувну скриньку на роликових напрямних, відділи з полицями. Цей предмет меблів дуже гарний та функціональний, має дизайнерський фасад та ексклюзивні металеві ручки.
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання (крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
| Андерсон пайн | Андерсон пайн / Дуб золотий | ||
![]() |
![]() |
Розміри виробу:
- Ширина - 93,4 см
- Глибина - 39 см
- Висота - 133 см
- Вага - 66,5 кг
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса) – 450 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 450 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Вага | 66.5 кг |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Глибина шафи | 390 мм |
| Ширина шафи | 934 мм |
| Висота шафи | 1330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Полиці | ламінована ДСП, скло |
| Колір (відтінок) меблів | Китай-пайн, Дуб золотий |
| Тип меблів | вітрина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 229 ₴







