-10%

Шафа книжкова Вітрина 2В2Ш Ірис Меблі сервіс Андерсон пайн (100.9х43х197.6 см)
7 750 ₴
6 975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 874382
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина від меблевої фабрики Меблі Сервіс виготовлена з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. на німецькому устаткуванні компанії HOMAG. Це частина модульної системи Ірис, яка сподобалася нашим клієнтам за свій неповторний дизайн. Має міцний каркас, відділи з полицями та два висувні ящики на телескопічних напрямних повного відкривання. Цей предмет меблів дуже гарний і функціональний, має дизайнерський фасад зі скляними дверцятами та ексклюзивні металеві ручки.
| Андерсон пайн | Андерсон пайн / Дуб золотий | ||
![]() |
![]() |
Розміри виробу:
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання (крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
- Ширина — 100,9 см
- Глибина — 43 см
- Висота — 197,6 см
- Вага — 67 кг
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса) – 450 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 450 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Андерсон пайн, андерсон пайн |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1009 мм |
| Глибина шафи | 430 мм |
| Висота шафи | 1976 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Вага | 67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Тип меблів | вітрина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 975 ₴






