-10%

Шафа книжкова Вітрина 2В2Д Ірис Меблі сервіс Андерсон пайн (100.9х43х197.6 см)
7 102 ₴
6 391,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 874380
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина від меблевої фабрики Меблі Сервіс виготовлена із ламінованої ДСП завтовшки 16 мм. на німецькому устаткуванні компанії HOMAG. Це частина модульної системи Ірис, яка сподобалася нашим клієнтам за свій неповторний дизайн. Має міцний каркас, відділи із полицями. Цей предмет меблів дуже гарний і функціональний, має дизайнерський фасад зі скляними дверцятами та ексклюзивні металеві ручки.
| Андерсон пайн | Андерсон пайн / Дуб золотий | ||
![]() |
![]() |
Розміри виробу:
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання (крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
- Ширина — 100,9 см
- Глибина — 43 см
- Висота — 197,6 см
- Вага — 63 кг
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса) – 450 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 450 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Андерсон пайн, андерсон пайн |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1009 мм |
| Глибина шафи | 430 мм |
| Висота шафи | 1976 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Тип меблів | вітрина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 391,80 ₴






