-10%

Передпокій-шафа Любов білий Компаніт (120х44,8х195 см)
9 412 ₴
8 470,80 ₴
- В наявності
- Код: 441793
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу:
- Ширина: 120 см
- Глибина: 44,8 см
- Висота: 195 см
Передпокій від відомої меблевої фабрики Компаніт. Цей виробник давно та міцно завоював серця клієнтів. Передпокій виготовлений з міцної ламінованої ДСП за технологією Swisspan (Швейцарія). Товщина ЛДСП 16 мм. Складається із дзеркала, відділу для верхнього одягу, полиць та висувних ящиків на роликових напрямних. Відмінно підходить для розміщення одягу, взуття та інших речей. Виконаний в сучасних кольорах та добре вписується в інтер'єр.
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий ( німфея альба) |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схема |
![]() |
![]() |
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання
(крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса) – 450 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 450 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Німфея Альба |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 10 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри шафи | |
| Глибина шафи | 448 мм |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 470,80 ₴















