
Антресоль-1 (під Шафу-12) КОМПАНИТ Дуб сонома (60x46,4х45 см)
1 805 ₴
1 624,50 ₴
- В наявності
- Код: 917275
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина - 60 см
- Глибина - 46 см
- Висота - 45 см
Антресоль-1 спочатку пропонується під Шафа-12, але може бути використана на ваш розсуд. Виготовлена з ламінованої ДСП Swisspan (Швейцарія), завтовшки 16 мм.
| Білий ( Німфея альба) | Бук | Венге темний | Дуб сонома | Вільха | Горіх екко | Яблуня |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки.
Усі отвори готові.
В наявності все необхідне для збирання (крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
Надсилаємо транспортними компаніями по всій Україні.
Оплата при отриманні (накладений платіж) по мінімальній передплаті.
Оплата на карту.
Оплата на сайті.
Оплата по реквізитах.
Розстрочка.
Наша служба доставки.
по м. Київ від 450 грн до під'їзду.
по м. Одеса від 500 грн до під'їзду.
по населеним пунктам київського та одеського регіонів.
068 383 05 08
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Так |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Глибина шафи | 464 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Висота шафи | 450 мм |
- Ціна: 1 624,50 ₴
















