-10%

Стелаж МГ-5 Тумба-3 Компаніт дуб сонома (50x40x158 см)
2 539 ₴
2 285,10 ₴
- В наявності
- Код: 366411
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри виробу
- Ширина - 50 см
- Глибина - 40 см
- Висота - 158 см
Стелаж із нової модульної системи Модуль Вітальня від української меблевої фабрики Компаніт, абсолютна новинка цього року. Цей мінімалістичний кубічний дизайн успішно вписується в будь-який сучасний інтер'єр. Стелаж має чотири відкриті полиці. Виготовлений із ламінованої ДСП Kronospan (Швейцарія).
| венге темний | білий (німфея альба) | горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки.
Усі отвори готові.
В наявності все необхідне для збирання (крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
Надсилаємо транспортними компаніями по всій Україні.
Оплата при отриманні (накладений платіж) по мінімальній передплаті.
Оплата на карту.
Оплата на сайті.
Оплата по реквізитах.
Розстрочка.
Наша служба доставки.
по м. Київ від 450 грн до під'їзду.
по м. Одеса від 500 грн до під'їзду.
по населеним пунктам київського та одеського регіонів.
068 383 05 08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шафи | 1580 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Модульні меблі | МГ-5 |
| Ширина шафи | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 285,10 ₴















