-10%

Шафа 2Д Фантазія венге темний / дуб самоа (90х56.1х216 см)
4 862 ₴
4 375,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 874165
+380 (68) 383-05-08
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа від меблевої фабрики Меблі Сервіс виготовлена з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм. на німецькому устаткуванні компанії HOMAG. Має міцний корпус, великий відділ зі штангою для навішування та полицями. Сучасна та зручна конструкція дуже функціональна, дозволить заощадити простір та вдало впишеться у ваш інтер'єр!
| венге темний / дуб самоа |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Розміри виробу:
- Ширина - 90 см
- Глибина - 56,1 см
- Висота - 216 см
- Вага - 75 кг
Доставляється в розібраному вигляді компактної фабричної упаковки. Усі отвори готові. В наявності все необхідне для складання (крім інструментів), відповідно до інструкції у вкладенні.
Доставка:
- Транспортними компаніями НП, Делівері, SAT по всій Україні.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (Київ, Одеса) – 450 грн.
- Доставка кур'єром магазину за адресою (київська область, одеська область) – від 450 грн розраховується індивідуально.
- Самовивіз.
Оплата:
- Оплата при отриманні (накладений платіж) із мінімальною передоплатою.
- Оплата на картку.
- Оплата на веб-сайті картою Visa, Mastercard - WayForPay.
- Оплата за реквізитами.
- Оплата готівкою кур'єру, самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Глибина шафи | 561 мм |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Висота шафи | 2160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Дуб самоа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 375,80 ₴










