
Письмовий стіл із тумбою Лайт СЛ-1 Білий (110х55х77 см)
3 007 ₴
2 706,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 487255
- +380 (99) 353-17-45
- +380 (63) 495-41-00
Розміри виробу:
- Ширина 110 см;
- Глибина 55 см;
- Висота 77 см.
Стильний письмовий/комп'ютерний стіл від запорізької меблевої фабрики Еверест виконаний з ламінованого ДСП 16 мм, виготовленого за швейцарською технологією Swisspan. Містить відділ з полицями та ящик на телескопічних напрямних повного відкривання. Має красивий рівний фасад без ручок, для відкриття передбачені зручні внутрішні пази. Органічно впишеться в будь-який інтер'єр завдяки поєднанню трендових кольорів
| Дуб сонома |
![]() |
| Білий (Німфея альба) |
![]() |
| Графіт |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики виробу:
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Тип напрямних: телескопічні
Доставляється у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. Отвори зроблені. Укомплектовано всім необхідним для збирання.
Доставка:
- Транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, SAT по Україні
Адресна доставка кур'єром магазину:
- Київ 500 грн
- Київська область від 550 грн
- Одеса від 450 грн
- Одеська область від 550 грн
- Самовивіз Київ, Одеса, Харків
Детальніше з умовами доставки ви можете ознайомитись у розділі "Умови доставки"
Оплата:
- Післяплата Нова Пошта з мінімальною передоплатою
- Онлайн-оплата
- Оплата на картку
- Готівкою про отриманні
- Банківський переказ
Додаткові послуги:
- Занесення на поверх
- Складання
- Навішування
Наші телефони:
- 068 383 05 08
- 099 353 17 45
- 063 495 41 00 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 2 706,30 ₴












